ימים 18-19 – מרילנד

מרילנד לא ממש כיכבה בתכנית הטיול המקורית. על בולטימור ויתרנו מראש מחשש ל"הרעלת עיר" וימים 18-19 היו אמורים להיות מוקדשים לגיחה לאיזור נורפולק בוירג'יניה. כיוון שמדובר היה בתוספת של כשבע שעות נהיגה למסלול ואני לא הייתי כשירה לנהיגה (סחרחורות עזות כל בוקר, ברמה של חדר מסתובב עם כל תזוזה של הראש במיטה), וגם מזג האוויר נראה מאד לא יציב, החלטנו לוותר על הסיבוב. אז מה עושים עם יומיים ריקים עד וושינגטון?

אחרי קצת בדיקות, גם באינטרנט ובעיקר עם עצמנו, החלטנו שמה שחסר לנו זה קצת טבע. חיפשנו מה פארק המדינה הכי שווה בין פילדלפיה לוושינגטון ומצאנו המלצות לפארק בעל השם המוזר פאטפסקו, שנמצא צפונית-מערבית לבולטימור. עלינו על הרכב, ואחרי עצירות מתבקשות לשופינג ולאוכל בדרך, הגענו אל הפארק. היום היה יום ראשון ומסתבר שבימי ראשון משלמים דמי כניסה נכבדים של ארבעה דולר לאדם (בניגוד לשני דולר לרכב בימי חול). נכנסנו, חנינו ויצאנו למסלול קצר בהמלצת השומר המקומי. התחלנו את המסלול בצהריים, והתכנית היתה לעשות מסלול קצר ולמחרת לעשות מסלול ארוך יותר.

המסלול ירד אל העמק והנחל הזורם בו. הפתעה – המים נעימים ויש לא מעט משפחות רוחצות בנהר/נחל. צחי והבנים חלצו נעליים וגרביים, הפשילו מכנסיים ונכנסנו גם הם למים. המים קרירים ונעימים ובחוץ די חם, כך שהחברה נהנו מאד מהרחצה. לסיום, הוחלט שלמחרת נחזור לרחצה בנהר ונגיע מאורגנים יותר.

אחרי הטיול הנחמד והקצר, חזרנו לרכב ונסענו למוטל בסט ווסטרן קרוב שקיבל המלצות מתאימות והיה בטווח המחירים המתאים לנו (כשמונים דולר ללילה לחדר, כולל מס, בתעריף AAA). קיבלנו חדר מרווח יחסית, עם מקרר ומיקרו וכל מה שיש במוטל והתרווחנו לנו ללילה.

יום 19 –

תכנונים רבים למסלול היו לנו ליום זה. הפעם השקענו וערב קודם צחי ישב ומצא מסלול שיתאים לנו בפארק. החלטנו לעבור קודם בוולמארט ולהצטייד במגבות ועוד כמה דברים לרחצה. מזג האוויר היה סגרירי כבר כשיצאנו, אבל החלטנו לתת לו סיכוי להתבהר. אחרי הוולמארט, עדיין סגרירי, אז פנינו לחנות Sports Authority הקרובה כדי לקנות נעלי ספורט.

עצירה לטיפ חשוב –

כבר בניו יורק המליצה לנו חברה על אפליקציה לקופונים בשם Snip Snap. מדובר באפליקציה חברתית, בה אנשים מצלמים קופונים עם הטלפון ומעלים למסד הנתונים של האפליקציה. כל אחד יכול למצוא כך קופונים שמתאימים לו. האפליקציה יודעת להוציא מהתמונה את הפרטים החשובים, מה כולל הקופון, מספר שלו וברקוד, וניתן להציג אותם בקופות. לא תמיד עובד, אבל למרבה ההפתעה הרבה פעמים זה כן עובד. כך קיבלנו בספורטס אות'וריטי עשרים דולר הנחה בקנייה של מעל מאה דולר. אז אם אתם נוסעים לארה"ב, מומלץ מאד להצטייד בסניפ סנאפ. המון הטבות, הנחות ומתנות.

מזג האוויר לא הסכים להתבהר גם במהלך קניית נעלי הספורט. אדרבא, עשה לנו דווקא והפך לממש גשום. בלית ברירה, ולשמחת הילדים, נסענו בחזרה למוטל. הם בילו את השעות שאחר כך בעיקר במשחקים בטאבלטים החדשים שלהם בחדר, ואנחנו ניצלנו את חדר הכושר שבמסדרון ממול.

כמה תמונות מפארק פטפסקו –

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. סבתא חגית

    הי,אהלן בועז באיחור ולא בדרך מקורית מזל טוב לכולכם איילת איתי ואלון על הולדת מיקה שם מקסים.
    ענת וצחי כיף היה לשמוע אותכם, בלו יפה ותהנו

  2. בועז

    הי ענת צחי רון ודן עברתי על כל הפוסטים שלכם עכשיו, קצת באיחור….
    מאחל לכם הרבה כייף טבע ואקשן. אצלנו הכל בסדר מיקה גדלה יפה ואיתי ואלוני מקבלים אותה בצורה יפה:) תעשו חיים בועז

התגובות נעולות.