יום 2 – מלוס אנג'לס למונטריי

פוסט קצר הערב היות וכבר מאוחר ואנחנו עייפים מאד. למעשה, צחי והילדים כבר ישנים. באופן מפתיע, למרות שהתעוררתי בארבע בבוקר אני עדיין מחזיקה מעמד ערה בעשר בלילה.

כצפוי, כולנו התעוררנו מוקדם בבוקר בזכות הג'ט לג. היום הוקדש לנסיעה של כחמש שעות עד מונטריי, עם הפסקות בדרך ל"סידורים". התחלנו בביקור ראשון בוולמארט בסנטה קלריטה, צפונית ללוס אנג'לס. שם הצטיידנו בצידנית, אוכל וקצת השלמות בגדים.

20150817_065925

המשכנו בשעה נוספת של נסיעה במדבר הקליפורני, כשמד הטמפרטורה מטפס לו למחוזות ה-35 מעלות. עצרנו בחנות טלפונים שם קנינו שני  סימים של איי אי אנד טי ואכלנו משהו במקדולנדס. משם עוד כמה שעות נסיעה למונטריי עם שתי עצירות קצרות בדרך לשירותים ושתייה. החום כבד וטיפס בשלב כלשהו ל-41 מעלות ואז ירד בהדרגה ככל שהתקרבנו לחוף. במונטריי כבר יצאנו מהרכב ליום קריר ומעונן.

במונטריי הגענו לפארק Lovers point, חנינו ויצאנו לטיול חילוץ עצמות לאורך החוף. בכמה נקודות ירדנו ממש על החוף כדי לדגום את ברכות השפל המקומיות. הדגימה היתה מאכזבת ומצאנו רק כמה שושני ים וסרטנים…. אבל כן ראינו המון כלבי ים במים וגם לוטרות ים שוחות על הגב, שקנאים, סנאים ואפילו עדר צבאים קטן. משם כבר נסענו למלון. מוטל סיקס במרינה, שהפתיע לטובה. ולפני שאני נרדמת כאן… תמונות –

20150817_173817-120150817_175944
20150817_174718

לפוסט הזה יש 9 תגובות

 1. תמנע

  ממש כייף לקרוא שוב את הכתבות שלך!
  שיהיה טיול הכי כייפי ורגוע!!!

 2. אמא סבתא חגית

  דן המגניב איזה תמונות

 3. אמא סבתא חגית

  כיף לשמוע שאתם נהנים ומשמח גם אצלנו חם מאד ולח מחר מחכה לכם חוויה ומפגש כייפי תהנו

 4. נירית

  היי ענת אנחנו לא מכירות אבל אני מרגישה שכן..אולי בעיקר שבשנה האחרונה "חרשתי" את האתר שלך כל לילה לפני השינה.. בהשראתך הכנתי למשפחתי טיול שיתחיל בסיאטל וייגמר בלוס אנגלס. וכמוכם ניקח מיני ואן ולא קאראוון. ממסלול הטיול שלכם ראיתי שנתפספס פעמיים פעם אחת בפורט אנגלס אליה נגיע ב 7.10 ופעם אחת בלוס אנגלס. בכל מקרה אמשיך לעקוב אחר התיאורים המופלאים שלך ואולי במקרה עוד ניפגש. תהנו ותבלו. והמון תודה על כל המידע וההשקעה.

  1. ענת

   נירית, תמיד מרגש לשמוע שאחרים מקבלים השראה מהטיולים שלנו! שיהיה לכם טיול מופלא!

 5. Steve

  Thanks for keeping me in the Gosite loop. Why was I not surprised at seeing a Walmart as one of your highlights?? The Moneterey Pines and the seashore make me very nostalgic for the days I lived there. Beautiful stuff, Annette.

 6. אסתי

  הילדים כל כך גדלו מאז הטיול הקודם לפני שנתיים, ממש הפכו מילדים לבני נוער. מעניין אם גם תחומי העניין וההתייחסות ישתנו, ואולי יתקרבו לאלה של ההורים?
  כיף שאתם מעדכנים. תמשיכו ליהנות!

 7. ליאורה

  תהנו! כיף לטייל איתכם!

 8. אתי

  טיול מהנה איזה כיף לקרוא אותך שוב. את מחזירה אותי כמה שנים אחורה בגעגועים.

התגובות נעולות.