איזור אגמי האצבעות, ניו יורק

אחרי שעזבנו את פארק קיאהוגה באוהיו, התחלנו בנסיעה לעבר איזור אגמי האצבעות בניו יורק.עצרנו ללינה באמצע הדרך, במוטל עלום שם באוהיו שם גרמנו להתרגשות רבה אצל פקידת הקבלה. מעודה לא פגשה בישראלים וגו'.

למחרת, עוד שעתיים נסיעה והגענו לקורנינג, ניו יורק. צפון ניו יורק מפתיעה לטובה, ירוקה ונעימה לעין. אחרי ארוחת צהריים באפלביז המקומי, נסענו למוזיאון הזכוכית בקורנינג (ושוב בחזרה לאפלביז לאסוף ארנק ששכחנו) ואז לבילוי של כמה שעות במוזיאון, עד שנסגר בחמש.

במוזיאון המון תצוגות בהחלט מעניינות של אומנות בזכוכית, בהווה ובעבר. גולת הכותרת מבחינתנו היתה המופעים השונים ברחבי המוזיאון. הקפדנו לבקר בכולם.

אמנית שהדגימה עיבוד זכוכית ויצירת פסלונים זכתה לענות לשאלות הצופה הסקרן דן –

IMG_6622 IMG_6629 IMG_6632

דן אפילו כיכב כמנפץ זכוכיות בהופעה –

IMG_6636

אחרי הופעה מקסימה, דן זכה גם במזכרת של דג זהב מזכוכית –

IMG_6642

הביקור היה בסה"כ מעניין ומהנה – תמונות נוספות בגלריה. המשכנו משם למוטל בין קורנינג לאית'קה. Rodeway Inn Marshall Manor שהפתיע לטובה והצטיין כאחד המוטלים היותר מקסימים במחיר זול ביחס לאיזור. הצטערנו שאנחנו שם רק לערב אחד, אז מי שמבקר באיזור, מומלץ.

למחרת, נסענו לבקר בווטקינס גלן, בדרך בין קורנינג לאית'קה. מסלול יפהפה בקניון צר שמטפס ועובר מפלים ומפלונים לאורך הדרך. מה שהכי בלט לנו פתאום, זה המון המון ישראלים, משהו שאנחנו לא רגילים לו בטיולים (יצאתי סנובית?). הלכנו את כל המסלול ברגל וחזרנו במסלול העילי המהיר יותר.

IMG_6703 IMG_6710 IMG_6729 IMG_6732 IMG_6738

תמונות נוספות מווטקינגס גלן בגלריה. בהמשך נסענו דרך אית'קה, עם עצירה לא ארוכה בקולג' של קורנל. חניה התקשינו למצוא והקשב שלנו לסיור נוסף היה נמוך, אז פשוט נסענו הלאה ליעד שלנו לסיום היום: סירקוז, ניו יורק. הסיבה לעצירה בסירקוז פרוזאית למדי. חיפשנו מרפאה אורטופדית לטיפול בכאבי כתפיים שהתפתחו אחרי יותר מדי עבודה על לפטופ בחדרי מוטל…

התור לרופא נקבע ליום המחרת, אז את אחר הצהריים בסירקוז ניצלנו לביקור בפארק קטן מקומי שהומלץ בטריפ אדוויזור, בו ניתן להאכיל את בעלי הכנף המשייטים באגם. בילינו שם שעה חביבה מאד, ותמורת כמה דולרים קיבלנו אספקה בלתי נדלית של מזון מתאים.

IMG_6778 IMG_6796

בזה מיצינו את ביקורנו באיזור אגמי האצבעות והמשכנו הלאה לאדירונדקס, בתקווה לראות קצת צבעי שלכת של תחילת עונת הסתיו (השבוע השלישי של ספטמבר). עוד קצת תמונות מאגמי האצבעות:

 

 

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. צבי שלו

    תודה

התגובות נעולות.