הזמנות ראשונות של לינה!

איזו התרגשות, סוף סוף כרטיס האשראי נשלף ומה שהיה עד עכשיו תכנון, מקבל אופי של ביצוע…

יש עוד עשרה חודשים עד ליציאה המשוערת לטיול, אז למה אני מתחילה להזמין מקומות לינה?

החלטתי לשריין את הלינות כבר עכשיו לאיזורי הפארקים הלאומיים או כל מקום שאני צופה שיהיה בו עומס. בחלק מהמקומות, כמו יוסמיטי, הזמנת לינה יותר מעשרה חודשים מראש הסתברה כמאוחרת מדי – המקומות שרצינו ביוסמיטי לודג' בעמק כבר תפוסים.

בהתחשב במדיניות הביטולים הנהדרת של מרבית המקומות בארה"ב, אין סיבה לא להזמין לינה לכל הלילות בטיול מראש. ברוב המקומות ניתן לבטל עד צהרי יום ההגעה ללא כל חיוב, ואצל המחמירים מדובר ביומיים מראש. פירוש הדבר הוא שגם אם יש לילות מוזמנים, עדיין יש גמישות מלאה לשנות את המסלול "על הדרך" ללא קנסות כספיים. כך עשינו גם בטיול הקודם, כשלפחות ארבעה לילות בוטלו בהתרעה טלפונית למלונות של פחות מ-24 שעות לפני ההגעה ללא כל עלות ביטול.

לכן, התכנית שלי היא –
1. להתחיל כבר עכשיו להזמין מקומות לינה במקומות ה"בעייתיים", קרי פארקים לאומיים ומקומות אטרקטיביים שנופלים על סופי שבוע.
2. ברגע שיש לנו תאריכים סופיים לטיסות, להזמין את גם את שאר הלילות מראש, במחירים הטובים ביותר שאמצא.
3. להמשיך להעיף מבט ולחפש "דילים", במיוחד לשהיות הארוכות יותר, ועל פי הצורך לבטל הזמנות ולהעביר להזמנות טובות יותר.

אז מה יש לי בינתיים?

שלושה לילות ביוסמיטי (באוקהרסט) הוזמנו – ואני צריכה להוסיף שם יום. המחיר סטנדרטי – $90 ללילה לחדר כמו שרצינו (כולל מקרר ומיקרוגל).

לילה אחד הוזמן בתוך הגרנד קניון (כלומר בתוך "הכפר", על שפת הקניון) בקצ'ינה לודג' (Kachina Lodge), במחיר $180 ללילה (מזל שרק לילה אחד!)

וגולת הכותרת מבחינתי – ארבעה לילות הוזמנו בתוך ילוסטון בביקתה Canyon Lodge Frontier Cabin במחיר שהפתיע אותי מאד – רק $90 ללילה.