היום ה-142 – יוטה, פארק קניונלנדס

לא התבלבלתי בספירת הימים, אלא דילגתי בכותרות על ה-2 באוקטובר, יום שהוקדש לפרידה מקת'רין, הכלבים שלה והצבים שבחצר (משם התמונות) ולנסיעה ארוכה ודי חדגונית מאלבקרקי אל מואב, יוטה. לא היה פשוט למצוא מלון במואב ולבסוף לקחנו חדר במלון רשת כלשהו במחיר של $140 ללילה ולמחרת עברנו למוטל סיקס במחיר הצנוע יותר של $70 ללילה.

בכל מקרה, את ה-3 באוקטובר, היום ה-142 לספירת הטיול, הקדשנו לפארק קניונלנדס, או ליתר דיוק לחלקו של הפארק הקרוי Islands in the Sky. הפארק מחולק לשלושה איזורים, אבל בחרנו להתמקד רק בזה, הפופולרי והמתוייר יותר.

לא אפרט יותר מדי לגבי הביקור ואתן לתמונות לעשות את רוב העבודה. בגדול, עשינו תצפיות, בעיקר מנקודת התצפית המכונה Grand View Point, השתתפנו שם בהרצאת ריינג'רית מצוינת ואחר כך נסענו לבקר את סלע הלוויתן – Whale Rock וצחי והילדים טיפסו עליו.

לפוסט הזה יש 3 תגובות

 1. בת7

  הי ענת,
  אין בעיה, עוד ארים זיקוק – כפי שכתבת – אם זה יהיה רלוונטי.
  שיהיה בינתיים, סוכות שמח, ותמשיכו ליהנות.
  בת 7

 2. ענת

  בת7, יופי לשמוע ממכם! נשמע שהטיול שלכם מתקדם בקצב – אני מקווה שאתם נהנים מכל רגע!
  אינטרנט הוא בהחלט אחד הדברים שלדעתי בישראל, באופן ממוצע לכל האיזורים, טוב יותר ממה שיש כאן בארה"ב, וודאי לתיירים.
  הילדים מתגעגעים, אבל מפתיעים אותי לטובה בעמידות הרבה וביכולת המדהימה להמשיך לחוות ולהנות כל כך הרבה זמן. נשמח להפגש, כנראה כבר בפ"ח-בנימינה… כרגע התכנית שלנו היא להשאר באיזור המפרץ/ס"פ עד לסיום, אם כי גם זה עוד יכול להשתנות. אם אתם מגיעים צפונה, תרימו זיקוק, אולי עוד נפגש בצד הזה של האטלנטי.

 3. בת7

  הי ענת,
  מה שלומכם?
  אני קצת התנתקתי מהקריאה הנאמנה שלי את הבלוג שלך (נאמנה ואדוקה…), בעיקר בגלל שאנחנו בעיצומו של הטיול שלנו, ואת בטח יודעת עד כמה שזה אינטנסיבי.
  כרגע אנחנו ביומנו האחרון בווגאס, ומתכוננים לצאת אחה"צ לכיוון פארק ציון.
  אני קצת מאוכזבת מהאינטרנט המהיר כאן, חשבתי שיהיה יותר קל עם העניין.
  בכל אופן, נשמע שאתם עושים חיים, וממשיכים ליהנות. הילדים לא מתגעגעים הביתה? אנחנו רק שבועיים כאן, והקטן שלי (בן 8) כבר די מתגעגע…
  אולי בכ"ז יצא לנו להיפגש, אני סקרנית.
  תמשיכו ליהנות ולכתוב, ובעיקר לצלם – התמונות מרהיבות!
  בת7

התגובות נעולות.