משפחה מטיילת בארה"ב

איזו בוקר יפה בלייק פאואל שליד פייג' באריזונה. שמיים תכולים הבוקר, מנוקדים בעננים לבנים יפים, מעל האגם היפה, ובאופק פסגות הרים עטורות לבן.

לא, עדיין לא נסענו. אנחנו עדיין כאן, אבל זכיתי לראות עכשיו את הבוקר הזה, בשידור ישיר בשיחת וידאו בסקייפ עם חמי רזניק בן-שחר, שיחד עם זוגתו רונית וארבעת ילדיהם, נמצאים בעיצומו של מסע של שבעה וחצי חודשים ברחבי ארצות הברית (וקצת קנדה).מאז שיצאו לדרך, לפני כחודשיים, אנחנו עוקבים באדיקות אחרי המצגות השבועיות בבלוג של חמי ורונית, ומתבלים את הדיווחים בשיחות סקייפ. לומדים המון וזוכים לחוות קצת מההתרגשות ולטעום מההרפתקאות הרבות שבדרך.

חודשיים לתוך הטיול, משפחת רזניק בן שחר צמאה לחברת ישראלים, ובמיוחד ילדים דוברי עברית, אז הנה פנייה ישירה מחמי ורונית, עם כל הפרטים. אם המסלול שלכם מצטלב עם שלהם, זו ההזדמנות שלכם להנות מאירוח לבבי בקראוון שלהם:

משפחת רזניק בן-שחר ממושב חגלה מטיילת  בקראוון טיול ארוך של 7 וחצי חודשים בארה"ב וקצת קנדה מינואר ועד אמצע אוגוסט 2011.
הילדים (וגם אנחנו המבוגרים) מתגעגעים לחברים בארץ, אבל בנתיים אנחנו מוכנים להפגש ולארח לכוס קפה משפחות ישראליות עם ילדים המטיילים באזור מערב ארה"ב וקנדה.
אופיר בת 12, שחר בת 10 , יאיר בן 7 וצפריר בן 4
המסלול שלנו:
מאמצע מרץ עד אמצע אפריל: ניו מקסיקו (אלבורקאקי, סנטה-פה, דנבר, שמורת הרי הרוקי), יוטה (ארצ'ס, קניון לנדס, מדרגות האסקלנטה, ברייס)
מאמצע אפריל ועד אמצע מאי : עולים לילוסטון דרך סולט לייק סיטי ושמורת הטבע גרנד טיטון.
מאמצע מאי ועד אמצע יוני: קנדה (בריטיש קולומביה)
מאמצע יוני ועד אמצע יולי: יורדים את החוף המערבי של ארה"ב מסייאטל לסאן-דיגו.
מאמצע יולי ועד אוגוסט: נובה סקושיייה (קנדה) ומדינות צפון המזרח עד ניו-יורק.
הכל תלוי במז"א וביופי של המקומות בהם אנחנו מבקרים !!!
כתובת המייל : reznik.travel@gmail.com
טלפון בארה"ב :  954-815-2533 (1)
כמו שאמרנו נשמח להפגש ולארח לקפה !
REZNIK           TRAVEL
U.S.A & CANADA 2011
Cell Phone: 1-954-815-2533
 

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. טיול ליוון

    אין על אחוות מטיילים ישראלים!
    אני בהחלט מבינה את הצורך בקצת חברה ישראלית אחרי בזמן טיול ארוך בחו"ל, גם במחינת שפה, גם מבחינת תרבות וגם השילוב של שניהם עם אנשים מחוץ למשפחה.

    1. ענת

      אין ספק. מלעיזים שחושבים שטיול ארוך הוא במטרה לברוח או להתנתק מ"ישראלים", צריכים לראות אותנו אחרי שבועיים בחו"ל, שלא לדבר יותר זמן. ישראלים אחרים הופכים לאבן שואבת. מה לעשות, אין לנו ארץ אחרת ואכן… רק מילה בעברית חודרת אל עורקי, אל נשמתי…

התגובות נעולות.