עוד ארבעה חודשים!

היום בעוד ארבעה חודשים בדיוק, עולים למטוס! בעזרת השם, אינשאללה וכל טפו-טפו-טפו אחר מכל שפה או תרבות שתרצו P:

זה הזמן לחיתוך מצב לגבי ההכנות –

 • טיסות – מוזמנות מזמן.
 • מסלול – נראה לי שסגור, כולל כמה מקומות שהיו בהתלבטות. כמובן, הכל כבסיס לשינויים בשטח.
 • מלונות – 80 לילות מוזמנים מתוך 101, אבל צריך לשנות כ-10 מתוכם עקב שינוי בתכנית שהחלטתי עליו, כך שיש עוד ביטולים והזזות בנוסף להזמנות נוספות.
 • רכב – מחכה לתשובה ממנהל הסניף של נשיונל בשדה התעופה של סן פרנסיסקו לגבי האפשרות ל"תפירת" חבילה אישית אטרקטיבית במיוחד. בינתיים, יש לנו שתי אפשרויות מחברת ג'יגסו שזולות משמעותית מכל סוכן אחר – אחת עם דולר ואחת עם אלאמו. נחכה לראות עם החבר'ה בנשיונל יוכלו להשוות תנאים.

מה נשאר?

 • הכנת תכנית יומית מפורטת, כשבכל דף יומי יהיו מספרי טלפונים וכתובות רלבנטיות (אטרקציות ומלונות).
 • יצירת קשר עם משפחות חברות ב-hospitality club להיכרות ובילוי משותף לאורך המסלול.
 • להתחיל לחשוב על ההכנות הלוגיסטיות… הקפאות מנויים, העברות טלפונים (איזה לוקחים), הכנת החתולים (חיסונים ותיאום עם הוטרינר והשארת תכנית מפורטת לטיפול יומי בהם), תיאומים מול רואה החשבון לגבי דו"חות מיסים וכד'.
 • אה, ולבחור ולקנות מצלמה טובה!

נראה לי שזהו בשלב הזה? אשמח להערות ותזכורות!

ואם כבר פוסט, זה הזמן לציין את דפי התוכן שנוספו לאתר זה בשבועות האחרונים –

לאורגון, הוספתי דף לגבי דרך 138 המקשרת בין איזור החוף ל[[קרייטר לייק]] ולקליפורניה נוספו הדפים: [[נאפה וואלי]] ו[[פארק לאומי עצי הרדווד]].

לפוסט הזה יש 4 תגובות

 1. ענת

  ג'יגסו הם חברה בינ"ל לשירותי תיירות שידועים בדילים זולים לשכירת רכב. האתר בעברית הוא ב-traveljigsaw.co.il. אפשר להתקשר אליהם והמענה הוא מנציג ישראלי.

  הוספיטליטי קלאב הוא ארגון ענף של אנשים מרחבי העולם שרוצים להכיר מבקרים בארצם ולהפגש. יש בו אלמנט של אירוח (לינה), אבל לא רק, אפשר גם להפגש עם אנשים לארוחה, טיול משותף או מה שרוצים. אנחנו חברים מזה כמה שנים ופגשנו ככה כבר לא מעט אנשים מעניינים, מכל מיני גילאים ומצבים משפחתיים וזה נחמד לנו מאד. כתובת האתר – http://hospitalityclub.org

 2. big o

  מה הם ג'יגסו ו-hospitality club?

  תודה!

 3. ענת

  שלום מיאמי! איזה יופי לשמוע מכם!
  אני זוכרת היטב את היעפת של הטיול הקודם (לחוף המערבי) – אני חושבת שלקח לנו יותר משבוע להתאפס לגמרי. בדרך חזרה היה אפילו יותר גרוע!
  לגבי השכרת הרכב, נשיונל וגם דולר הם בסה"כ חברות גדולות מאד שיודעות את העבודה. אני מאמינה שהרכבים שלהם אמינים כמו של חברות אחרות. כל רכב יכול להתקע, מכל חברה, אז נקווה לטוב. אם היה מדובר בשכירות קצרה, לא הייתי משקיעה הרבה זמן בהתלבטות, אבל כאן מדובר בהפרש של למעלה מאלף דולר, בלי שום הבטחה לגבי איכות/אמינות רכב.

  תמשיכו לשמור על קשר ומאחלת לכם התגברות מלאה ומהירה על הג'טלג והמון כיף בטיול!

 4. חמי

  הי ענת… כאן מיאמי (יותר נכון רונית וחמי)
  טוב אנחנו כבר שם, כמה עצות לטיסה ולאפטר-שוק (הג'ט לג) וגם על חברות השכרה:
  טסנו לחוף המזרחי כ – 22 שעות עםחניית ביניים בפריס, הגענו עייפים ורצוצים למיאמי…צריך לקחת את זה לפחות ב – 3 הימים הראשונים של הטיול !!!
  ביומיים הראשונים הרגשנו חזק את ה"יעפת" צריך לקחת את זה בחשבון כאשר מתכננים את היום
  לגבי רכב שכור, לקחתי מבדאגט – לא יקר ולא זול…אבל עם כל הבטחונות…מציע לך לבדוק שוב את כל הנושא של החיסכון בעלות מול עוגמת הנפש של רכב תקוע באמצע הטיול !
  אנחנו בתחילת הדרך , מחר אני אמור לקנות את הרכב שיגרור את הקראוון, אני מקווה שהרכב במצב טוב ומוכן למסע של כ- 20000 מייל
  להשתמע בנכר
  רונית וחמי רזניק
  Fort Louderdale(North Maiami

התגובות נעולות.