איזה כיף…. ניירות!

חברים טובים חזרו משלושה חודשים בסן פרנסיסקו שכללו גם טיולים במערב והביאו לי מתנה נהדרת! כלומר, הביאו כמה מתנות נהדרות – ותודה! – אבל אני הכי מתמוגגת מערימת הברושורים והמפות שקיבלתי. נכון, הכל אפשר היום למצוא באינטרנט, אבל שום קובץ PDF לא ישווה לדבר האמיתי, מפת פארק צבעונית מודפסת על נייר כרומו, עם כל ההסברים והתמונות!

קיבלנו גם מפה ענקית של מערב ארה"ב. קצת מוזר שאי אפשר לעשות זום אין ואאוט, אבל היה כיף לפרוש אותה על השטיח וסוף סוף להראות לילדים איזה מסלול ארוך אנחנו עושים. דן עשה לי הרבה נחת כשזיהה אל לוס אנג'לס על המפה ורון כשהצליח לקרוא שמות של מקומות באנגלית. אמנם כשעברנו את ילוסטון על המפה נמאס להם ועברו לשחק במקום אחר, אבל בכל זאת נהנתי ממה שהיה.

עכשיו יש לי ניירות לסדר יפה בקלסר ולהתחיל לנבור בהם, אחד אחד. איזה כיף!

לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. ענת

  תודה על התגובה! איזה כיף לדעת שיש מי שקורא ואפילו שם לב לשינוי במראה 🙂 כל הערה בכל מקום בבלוג מתקבלת בברכה! תודה!

  רעיון נהדר לתלות את המפה על הקיר – אני צריכה רק לחשוב איפה אפשר בבית (לא שיש הרבה דברים תלויים, פשוט אין אצלנו הרבה קירות, הבית מאד קטן). אולי אפילו פה בחדר העבודה שלי, הילדים מבקרים בו הרבה, והמפה תהיה לי מול העיניים כל הזמן.

 2. אתי

  היי ענת,

  אני ממש נהנית לקרוא אותך ותתחדשי, שיפצת את הבלוג והוא נראה ממש יפה.
  אתם כל כך מזכירים לי אותנו, או שאולי כל משפחה שיוצאת לטיול נוהגת כך, אינני יודעת, בכל אופן, לפני הטיול הגדול שלנו גם אנחנו תכננו ללכת כדי להיכנס לכושר, זה לא ממש יצא לפועל, חוץ מכמה הליכות ליד הים. ובדיוק לפני כמה ימים אפי הזכיר את זה שוב, שצריך להיכנס לכושר ועוד מעט (נקווה שזה כבר יקרה) ישתנה מזג האוויר ויהיה נעים ללכת.
  לגבי המפעה הגדולה, אנחנו קנינו אחת ענקית בסטימצקי ותלינו אותה על הקיר במטבח, ושם ציירנו את המסלול. כשחזרנו, עדכנו על המפה את המסלול כפי שהיה בפועל כי דברים השתנו בזמן הטיול. המפה הייתה תלויה במשך הרבה זמן, לא רצינו להוריד, רק לפני שנה כשצבענו את הקיר, לא הייתה בררה היא הורדה אחר כבוד ונכנסה לבלות מתחת למזרן הזוגי.
  נראה לי שעוד מעט נוציא אותה, הילדים כבר מבקשים.
  אחרי מה שכתבת לי על לאס וגאס, נראה לי שגם אנחנו לא ניסע לשם, יש מספיק מקומות יפים לראות ואין מספיק זמן לכולם.
  אני ממשיכה לעקוב
  ושיהיה לכם חג שמח
  אתי

התגובות נעולות.