לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. שלום,
  ראשית ברצוני לציין שאתר שלכם מתוכנן בצורה טובה מאוד וברורה
  שנית, אנחנו מתכננים להגיע לבוסטון בחודש פברואר ומתכננים טיול לאורך כביש 1 דרך לוס אנגלס, סאן פרנסיסקו ולאס וגאס דרך נבדה.
  האם יש לכם מסלול מסאן פרנסיסקו לוגאס דרך כביש נבדה ?
  תודה

  1. הי אבי,
   בוסטון נמצאת בצד השני של היבשת. לא כל כך הבנתי איך מבוסטון אתם מגיעים לטייל במערב? אני מניחה שבטיסה ואם כך לא כל כך משנה הקטע של בוסטון מבחינת המסלול, כמובן. אין כזה דבר "כביש נבדה". יש מעברים בין נבאדה לקליפורניה אבל שים לב שרובם באיזורי הרים שבפברואר מושלגים וחלקם חסומים. אלא אם כן יש לכם נכונות ויכולת להתמודד עם נהיגת חורף (כבישים מכוסי קרח ושלג), הייתי מציעה להמנע. המעבר הסביר הוא זה שעובר דרך כביש 15.

   כביש 1 עדיין לא פתוח לתנועה לכל אורכו אז אפשר להוריד גם את הנסיעה הזו מהפרק. מה שאתם יכולים לעשות זה לטוס לסן פרנסיסקו, לטייל כמה ימים בסן פרנסיסקו ואיזור מונטריי (טעימה מצפון כביש 1) ואז לנסוע ללאס וגאס דרך המעבר הדרומי ממש כמו במפה הזאת ולטייל כמה ימים בוגאס. אם רוצים, אפשר לשלב את לוס אנג'לס, פשוט לנסוע מאיזור מונטריי ללוס אנג'לס בכביש ה-101 ולטייל שם כמה ימים ומשם ללאס וגאס. אם יש לכם עוד כמה ימים, אפשר גם לשלב את סן דייגו על הדרך. בהצלחה ותזכרו שזה פברואר בארה"ב. תעקבו אחרי מזג האוויר ותהיו מוכנים לשנות אם מתפתחת סופה או גל קור על הדרך.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט